Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Mecz Realu Madryt z Almerią zakończył się skandalem 24.01.2024 23:52

Mecz pomiędzy Realem Madryt a Almerią, który odbył się 21 stycznia, stał się areną niezapomnianego skandalu. Pomimo trudnej sytuacji ligowej Almerii, która dotąd nie odniosła zwycięstwa, drużyna zaskoczyła wszystkich świetnym początkiem, prowadząc 2:0 w Madrycie. Jednakże atmosfera gwałtownie zmieniła się po interwencji VAR, rzucając cień na widowisko i rodząc kontrowersje. Na platformie GG Bet fani piłki nożne mogą śledzić wyniki najpopularniejszych turniejów i bardziej noszowych meczów, a także sprawdzić statystyki ulubionych ekip.

Mecz Realu Madryt z Almerią zakończył się skandalemFot. Freepik.com

Skandaliczne zwycięstwo nad Almerią w doliczonym czasie

W emocjonującym meczu 21 kolejki hiszpańskiej La Liga, Real Madryt stoczył zaciętą walkę z outsiderem ligi, Almerią, dopiero w doliczonym czasie gry zdobywając zwycięstwo 3:2. Spotkanie było jednak przesiąknięte kontrowersjami i skandalem, który wstrząsnął światem piłki nożnej. Real Madryt znalazł się w niekorzystnej sytuacji, przegrywając 0:2 w trakcie meczu. Jednak po przerwie ekipa zdołała nie tylko odrobić straty, ale także triumfować w dogrywce, zdobywając decydujące trafienie w 90+9. minucie.

Outsider sensacyjnie wygrał pierwszą połowę różnicą dwóch bramek. Już w pierwszej minucie podczas szybkiego ataku Larji Ramazani strzelił w bliższy róg, Kepa Arrizabalaga nie zdołał obronić. Pod koniec połowy Edgar Gonzalez trafił do siatki niecelnym strzałem zza pola karnego.

Skandaliczne wydarzenia miały miejsce po przerwie, gdy sędzia główny Francisco Maeso trzykrotnie korzystał z interwencji VAR na korzyść Królewskich. Decydującym momentem okazała się druga bramka Realu, którą Vinicius Junior zdobył w 67 minucie, choć przy upadku zagrał ręką. Po weryfikacji VAR gol został zaliczony, co wywołało kontrowersje. Dodatkowo sędzia przyznał Almerii rzut karny i anulował bramkę gości po przejrzeniu powtórek. Mimo kontrowersji Real Madryt zdołał wygrać, zmniejszając dystans do lidera, Girony, do jednego punktu i pozostawiając kibiców w szoku po niezwykle burzliwym widowisku.

Po 20 kolejkach Real Madryt zajmuje drugie miejsce w tabeli za Gironą, ale podopieczni Ancelottiego wciąż mają mecz zaległy. Almeria, po kolejnej porażce, zajmuje ostatnie miejsce z 6 punktami.

Statystyki meczu o mistrzostwo Hiszpanii

W starciu o mistrzostwo Hiszpanii pomiędzy Realem Madryt a Almerią widzowie zostali zafascynowani dramatycznym widowiskiem, które zakończyło się wynikiem 3:2 na korzyść Madrytu. Pierwsze minuty meczu okazały się prawdziwym szokiem dla faworytów, gdy Ramazani z Almerii już w 1 minucie otworzył wynik. Mimo kolejnej bramki Gonzaleza w 43 minucie Real Madryt podjął heroiczne wysiłki, zaczynając od trafienia Bellinghama w 57 minucie, by ostatecznie odwrócić losy spotkania za sprawą goli Viniciusa w 68 minucie i Carvajala w doliczonym czasie gry (90+9).

Oto inne ważne statystyki meczu 21 kolejki Primera Division w Madrycie na stadionie Santiago Bernabeu:

• xG: 1.93 - 0.93
  • Strzały: 18 - 9
  • Strzały celne: 6 - 2
  • Posiadanie piłki: 74% - 26%

Analiza ta oddaje efektywność obu drużyn w tworzeniu dogodnych okazji, wskazując na intensywność i emocje, jakie towarzyszyły temu niezwykle ważnemu starciu.

Almeria głosi niesprawiedliwość w meczu z Realem

Almeria wyraziła głębokie rozczarowanie i frustrację wobec sędziowskich decyzji podczas niedawnego starcia z Realem Madryt. Reprezentanci drużyny zwrócili uwagę na potencjalne niesprawiedliwości, które mogły wpłynąć na wynik meczu, podnosząc zarzuty wobec arbitra. Obrońca Marc Pubill podkreślił 11 kontrowersyjnych minut, przyznany rzut karny na korzyść Realu oraz nieuznaną bramkę przeciwko Madrytowi.

Pomocnik Gonzalo Melero skomentował, że mają najlepszą ligę na świecie, ale z takim sędziowaniem są lata świetlne od tego statusu. Powiedział też, że La Liga daleko odbiega od standardów Premier League. Trener Almerii, Gaizka Garitano, odmówił szczegółowego skomentowania pracy sędziów, mówiąc, że "liga karze nas za krytykę".

Trener z Madrytu, Ancelotti, wyraził przekonanie, że sędzia podjął właściwe decyzje w trakcie meczu, nie zwracając uwagi na interwencje VAR. Zdaniem włoskiego szkoleniowca, system VAR jedynie ostrzega, a finalne decyzje należą do arbitra na boisku. Ancelotti jest przekonany, że sędzia działał zgodnie z zasadami i zastosował się do odpowiednich wytycznych, co potwierdzają trzy omawiane decyzje. Mimo zrozumienia dla ewentualnych skarg ze strony Almerii Ancelotti utrzymuje, że sędziowskie decyzje były zgodne z przepisami, podkreślając prawidłowość trzech kluczowych momentów spotkania.